Po pierwsze – kontakt

Jeśli mają Państwo jakieś pytania albo chcieliby Państwo zapisać swoje dziecko do naszej szkoły, prosimy o kontakt:
    telefoniczny: 71 7070 782 lub 605 505 825

albo pisemny: poprzez wypełnienie poniższego formularza i przekazanie go nam w dowolny sposób: mailem (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), faksem (71 7070 783) lub osobiście (Oddział Fundacji „Promyk Słońca”, ul. Swobodna 8a, V piętro, pok. 504, Wrocław)

Po otrzymaniu informacji o tym, że są Państwo zainteresowani ofertą naszej szkoły, skontaktujemy się z Państwem i zaprosimy na rozmowę.

Po drugie – rozmowa

Na spotkaniu odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy szczegółowo wizję edukacji i prowadzenia zajęć dodatkowych w naszej szkole. Wspólnie ustalimy, w jaki sposób zapewnić Państwa dziecku najlepsze dla niego warunki i metodę uczenia.

Po trzecie – wniosek

Aby zapisać dziecko do szkoły, należy złożyć formalny, pisemny wniosek. Podczas spotkania przekażemy Państwu niezbędne formularze, będące podstawą do zapisania dziecka do naszej szkoły. Wniosek należy złożyć osobiście (ul. Swobodna 8a, Wrocław, Oddział Fundacji „Promyk Słońca”) lub elektronicznie (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Po czwarte - opłaty

Za naukę w szkole nie pobieramy czesnego. Zajęcia edukacyjne, podczas których realizujemy podstawę programową, są całkowicie bezpłatne.

Pobieramy opłaty za wyżywienie (obiad) i udział w zajęciach dodatkowych, o ile dziecko z nich korzysta.

Do zobaczenia! :)