Nasi nauczyciele to wykwalifikowana kadra pedagogów, psychologów i nauczycieli przedmiotowych. Mają doświadczenie zawodowe, myślą nieszablonowo, potrafią korzystać z nowoczesnych technologii, zależy im na uczniu i jego rozwoju. W naszej szkole pełnią rolę tutorów – przewodników, którzy inspirują, wzbudzają ciekawość świata, są przewodnikami. Kreują warunki optymalne do nauki i stymulowania rozwoju, wyznaczają ramy i określają zadania. Służą pomocą i radą. Pomagają odkryć i rozwijać mocne strony ucznia, w oparciu o które łatwiej mu będzie planować dalszą edukację, a w konsekwencji - osiągnąć najlepszy start w przyszłość.

W razie potrzeby z naszymi uczniami pracują także nauczyciele wspomagający lub asystenci.